Sme spoľahlivým partnerom pre Váš projekt
  • 07:00 - 17:00
  • Sme vám k dispozícii
  • 0918 191 815
  • Zavolajme si
Zemné a výkopové práce

Základom každej stavebnej činnosti sú zemné a výkopové práce. Zvyčajne sú nevyhnutné ešte pred spustením samotnej výstavby projektu. Ponúkame vám širokú škálu zemných a výkopových prác za použitia moderných strojov a mechanizmov spolu s profesionálne vyškoleným tímom pracovníkov.

Naša ponuka služieb
Awesome Image

Zemné práce s ohľadom na bezpečnosť a efektivitu

Na zemné práce volajte nás. Prečo? Zakladáme si na férovosti, korektnej komunikácii, ústretovosti, maximálnej profesionalite a individuálnom prístupe s ohľadom na potreby aj špecifické požiadavky a priania klienta. Samozrejmé sú rozumné ceny. Garantujeme maximálne pracovné nasadenie, kvalifikovaných pracovníkov a bezpečnosť ochrany zdravia aj majetku. Tá je pre nás prvoradá. Prísne dbáme na dodržiavanie príslušných technických a legislatívnych predpisov a noriem.

Zemné práce presne podľa dohody

Zabezpečíme drobné aj rozsiahle zemné práce, výkopy aj úpravy terénu. Zároveň sa postaráme aj o odvoz stavebného odpadu, čím vám odbremeníme od jeho úmorného nakladania, odvozu aj vykladania. Zakaždým sa usilujeme o časovú flexibilitu, teda aby boli zemné práce realizované s ohľadom na váš rodinný či pracovný harmonogram. Dávame vám naše slovo, že na čom sa dohodneme, to platí počas celého obdobia spolupráce (termín začatia a ukončenia prác, cena a rozsah prác a ostatné náležitosti). Počas celého trvania prác vás o všetkom informujeme. Čiže vždy viete, v akom rozsahu prebiehajú zemné práce na vašom projekte. Nemáme jednotný (presne určený) cenník za výkopové či zemné práce, keďže cena je vždy vecou individuálnej dohody medzi nami a klientom, a sa odvíja vždy od konkrétnej zákazky s ohľadom na rozsah, náročnosť aj trvanie prác.

Kvalitné zemné práce bez ohľadu na terén, rozsah a náročnosť

Zabezpečíme zemné práce bez ohľadu na ich náročnosť a rozsah. Poradíme si s akýmkoľvek typom pozemku (rovný, kopcovitý a pod.) aj terénu (jemný alebo prudký svah, rovina). Vďaka dobrému technickému a mechanickému vybaveniu sme schopní efektívne zabezpečiť zemné práce do niekoľkometrovej hĺbky. Ku každej spolupráci (projektu) pristupujeme individuálne, teda zemné práce začínajú až po dôslednom zhodnotení všetkých faktorov a aspektov. Pretože zemné práce si zakaždým žiadajú nielen zapojenie rôznej techniky a mechanizmov, ale aj odlišný postup prác so zeminou. Zaiste uznáte, že je rozdiel realizovať zemné práce pri výstavbe rodinného domu a zemné práce pri frekventovanej ceste v centre mesta.

Zemné práce bez zbytočného státia

Dohodneme sa, prídeme, urobíme – aj takto zjednodušene možno charakterizovať zemné práce v našej réžii. Naše bohaté skúsenosti získane pri rozmanitých stavebných projektoch a prácach prispievajú ku kvalite prác. Nefandíme lenivosti, a teda ani zbytočne zdĺhavým prestávkam, ktoré predlžujú zemné práce. Sme zohratý pracovný tím, a teda eliminujeme zbytočné státie zemných, výkopových či búracích prác. Našou najlepšou reklamou a vizitkou, na ktoré sme mimoriadne hrdí, sú pozitívne referencie našich klientov. Ich spokojnosť s našou prácou je najväčším zadosťučinením. Svoju prácu robíme najlepšie ako vieme. Odborné poradenstvo je samozrejmé. Radi vám odpovieme na vaše otázky a vysvetlíme všetko potrebné.

  •  
IMG-b20538fd704e00348e5a1f72f7585dbf-V

Zemné práce pod dohľadom spoľahlivého partnera

Zemné práce sú stavebnou oblasťou, ktorej perfektne rozumieme. V tomto odvetví pôsobíme už niekoľko rokov, počas ktorých sme získali nielen cenné skúsenosti, ale aj zároveň sme stretli mnohých našich spokojných klientov, ku ktorým patria domácnosti aj firmy. Veríme, že firma Lion Group SK sa stane spoľahlivým partnerom aj pri vašom stavebnom projekte. Bez ohľadu na jeho rozsah. Zastrešíme zemné práce, ale aj výkopové a búracie práce. Náš vozový park disponuje kvalitnými dopravnými vozidlami a zariadeniami. Naše dielne sú vybavené rozmanitou technikou, ktorá nám uľahčuje a zároveň urýchľuje práce.

Výkopové a zemné práce realizujeme najmä v Šali, Galante, Sládkovičove, Kolárove a blízkom aj vzdialenejšom okolí. Stavte aj vy na profesionalitu, spoľahlivosť a férové ceny.

Zabezpečujeme:

Máte záujem o cenovú ponuku?

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle:
+421 918 191 815 Alebo
Kontakty