Sme spoľahlivým partnerom pre Váš projekt
  • 07:00 - 17:00
  • Sme vám k dispozícii
  • 0918 191 815
  • Zavolajme si

Rozšírenie zberného dvora

Pozrite si krátke video

Asfaltérske práce

Naša spoločnosť realizuje okrem množstva iných stavebných prác aj výstavbu nových asfaltových plôch. Ponúkame pokládku asfaltových zmesí od úzkych rýh pre vodovod, elektrické vedenie, či kanalizačné alebo plynové potrubie až po veľké plochy ako sú firemné dvory, štátne aj miestne komunikácie, cyklotrasy, chodníky, parkoviská a podobne.

*Ceny sú stanovované na základe osobnej obhliadky a podľa náročnosti prác.
asfalterske-a-betonarske-prace-Lion-Group-1
asfalterske-a-betonarske-prace-Lion-Group-3

Betonárske práce

Ponúkame betonárske práce všetkého druhu. Dokonalosť a presnosť zabezpečujeme rotačným laserom. Hĺbkové zhutnenie ponornými stenovými vibrátormi. Povrchovú úpravu zabezpečujeme plávajúcimi vibračnými lištami a hladičkamy.

*Ceny sú stanovované na základe osobnej obhliadky a podľa náročnosti prác.

Oprava výtlkov:

Zabezpečujeme:

Opravy výtlkov vykonávame manuálne aj strojovo, a to pomocou teplej  obaľovacej zmesi. Dokážeme spracovať akýkoľvek tvar výtlku v betóne aj v asfalte na chodníkoch, cestných komunikáciách, dvoroch či povrchoch priemyselných parkov.

Infražiarič:

Oprava výtlkov za pomoci infražiaričov je ekonomická, ekologická a zároveň časovo nenáročná metóda rekonštrukcií ciest a vyrovnávania nerovností v asfalte. Pracuje na báze nahrievania pôvodného asfaltu, a tak môže opravy vykonávať aj v zime či v mínusových teplotách.

Asfaltérske práce

Betonárske práce

Oprava výtlkov

Máte záujem o cenovú ponuku?

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle:
+421 918 191 815 Alebo
Kontakty